chatroulette
chatrandom
Web Adresimizin Kuralları ve Şartları

Kurallar

Şartlar = Kurallar

  • T.C yasalarınca suç olarak belirtilmiş olan her türlü eylem sitemizde katiyen yasaktır, hiçbir şekilde izahı kabul edilemez.Diğer kullanıcılar özgürlük haklarının başladığı her kesimde sizlerin haklarınızın bittiğini isteriz.Yetişkin olmayan kişilerin kullanmaları yasaktır, bunu ihlal edenler tüm sorumluluklar şahsına ait.Cinselik içeren ve görüntülü mikrofonlu yayın yapmak yasaktır. Bunun gibi vb. eylemlere yeltenen insanlar site tarafından bloke edilir.

 

  • Karşılıklı konuşmaların ip kaydı sistem tarafından tutulmaz, şahıslar bütün yazılarından ve görüntülü unsurlar kendisine ait olmaktadır.Kayıt için sizden para talep edilmez, sizlere yetkiliyim diyerek kendini tanıtıp ücret vs. vs. maddi talep edenler iletişim seçenekleri ile bize iletiniz. Devlet ve siyasi parti liderlerine hakaret, argo, küfür, etmek, gibi propoganda yapmak yasaktır.

= Yaş sınırı (18+) =

  • Kayıt için sizden para talep edilmez, sizlere yetkiliyim diyerek kendini tanıtıp ücret vs. vs. maddi talep edenler iletişim seçenekleri ile bize iletiniz. Devlet ve siyasi parti liderlerine hakaret, argo, küfür, etmek, gibi propoganda yapmak yasaktır.Devletimizin kurum ve kuruluşlarında memurlar kendi konumlarını sitede kullanamaz ve ayrımcılık yapamazlar. Kameralı video sohbet yaparken kişisel bilgilerinizi paylaşmak yasaktır, lütfen cep telefon numarası ve sosyal medya hesaplarınızı konuştuğunuz kişilerle paylaşmayınız.

Başa dön